1. Czyszczenie strumieniowo-ścierne: piaskowanie konstrukcji, hydropiaskowanie konstrukcji stalowych, betonowych, cegieł.

  2. Czyszczenie detergentami: mycie dachów, elewacji, kostki brukowej, bram i ogrodzeń, mycie hal przemysłowych; usuwanie mchów, porostów, sadzy i innych zanieczyszczeń profesjonalnym sprzętem i detergentem z wodą pod ciśnieniem max250 Bar.

  3. Malowanie hydrodynamiczne:  malowanie natryskowe wewnątrz i na zewnątrz; malowanie dachów, malowanie elewacji, kostki brukowej, malowanie konstrukcji stalowych i betonowych, drewnianych oraz z cegły, malowanie mieszkań deweloperskich, malowanie ogniochronne (zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych, maszyn rolniczych, bram i ogrodzeń itp.)
    Malowanie natryskowe jest o wiele bardziej wydajne niż pędzlem czy wałkiem. Na m2 zużywa się o wiele mniej farby. Malowanie natryskowe cechuje się również równomierną aplikacją, nie ma śladów po wałku czy pędzlu jest natomiast gładka powierzchnia.

  4. Impregnacja dachów, elewacji, kostki brukowej. Wymiana dachu, kostki brukowej czy zmiana elewacji wiąże się z ogromnymi kosztami. Nasza firma proponuje Państwu usługę polegającą na czyszczeniu dachów,  kostki brukowej, elewacji z wykwitów, mchów, sadzy, zacieków. Następnie wykonujemy malowanie wybranym kolorem przez inwestora lub impregnacje środkiem, zapobiegającym ponownym wykwitom takich jak mchy itp. Powierzchnia po zaimpregnowaniu pokryta jest silikonową powłoką, która absolutnie nie pozwala żadnym zanieczyszczeniom pozostać, producent impregnatu zapewnia również, że kostka brukowa po zaimpregnowaniu wykazuje mniejszą przyczepność oblodzenia w okresie zimowym. Po całym zabiegu powierzchnia (dach, kostka elewacja) wygląda jak nowa, jest zadbana oraz zabezpieczona na przyszłość, a w domowym budżecie zostaje jeszcze wystarczająco pieniędzy na wakacje z rodziną.